Vážení zákazníci, iba do vypredania zásob môžete získať v 50% skvelý produkt Galvanic Body Trio. Zľavový kód: bodytrio50. Viac info tu.
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 9-17 hod.)
0 ks
za € 0
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za € 100 a máte dopravu ZADARMO

6 spôsobov, ako si udržať novoročnú energiu počas celého roka

 

Ten duch odhodlania, ktorý prichádza na začiatku nového roka je skvelý. Pripomína to pocit, keď sa prvýkrát rozhodnete ponoriť sa do podnikania (som pripravený, dokážem to!). Prečo sa teda vždy v polovici roka pýtame, kam sa tá energia podela?

V tomto článku sa dočítate o 6 spôsoboch, ako udržať vašu novoročnú energiu počas celého roka.

  1. Zostaňte kreatívni

Súčasťou myslenia úspešného podnikateľa je schopnosť nachádzať kreatívne riešenia problémov. Existujú skvelé spôsoby, ako zostať kreatívny po celý rok, či už to znamená naplánovať si exkurzie na budovanie tímu pre celý váš tím, vytvoriť si nástenku vízií (pre mnohých novoročné predsavzatia) alebo dokonca jednoducho zaobstarať si denník, nové nápady, bez ohľadu na to, aké šialené sa na prvý pohľad zdajú.

  1. Urobte si dosiahnuteľný plán (a držte sa ho)

Jedným z dôvodov, prečo často nevidíme, že sa naše novoročné predsavzatia napĺňajú, je to, že si dávame veľké ciele a potom to prevezme náš zaneprázdnený život. Ako plynie rok, obzeráme sa za uplynulým rokom a uvedomujeme si, že sme si možno odhryzli viac, ako dokážeme požuť. Potom to zopakujeme 1. januára budúceho roka. Je potrebné stavať na SMART cieľoch (konkrétne, merateľné, dosiahnuteľné, relevantné a založené na čase). Najlepší spôsob, ako sa pripraviť na úspech, je rozdeliť si niekoľko malých cieľov, ktoré by ste chceli v blízkej dobe dosiahnuť, a stavať na nich. Úspech plodí úspech. Je čas prepracovať vašu stratégiu, aktualizovať marketingový plán, rozšíriť svoje podnikanie alebo vstúpiť na medzinárodný trh? Možno si naplánovať konzultáciu s marketingovým expertom, exportným špecialistom, právnym alebo finančným poradcom, aby ste podporili svoje obchodné rozhodnutia. Každý mesiac sa venujte svojmu plánu niekoľko hodín, aby boli vaše akcie zvládnuteľné a v súlade s cieľmi vašej spoločnosti. O 6 mesiacov budete prekvapení svojím pokrokom. Keď budete postupovať vpred, vytvorte si jeden alebo dva zastrešujúce ročné ciele a identifikujte menšie prírastkové ciele, ktoré vám pomôžu dosiahnuť ročný cieľ.

  1. Urobte si každý deň nejaký čas pre seba (áno, každý deň)

Počas pracovného dňa máte čas odísť a je skutočne potrebné zvýšiť produktivitu. Podľa článku Entrepreneur z roku 2016, ak sa budete neustále presadzovať a sústredíte sa výnimočne na svoju prácu: „Schopnosť mozgu samoregulovať sa – zostať disciplinovaný – klesá s každým cvičením sebakontroly počas dňa. Je to strata zdrojov, ktoré sa musia doplniť, inak bude ťažšie zostať pri úlohe, byť pozorný a riešiť problémy.“ Ak si každý deň nájdeš čas na prechádzku, kávu, zhlboka sa nadýchneš alebo si vezmeš zdravé občerstvenie, alebo obľúbený doplnok výživy na načerpanie energie a naštartovanie do nového dňa. Zameriavajme sa na zdroj poklesu vitality a aktivitu génov mladosti, ktoré vytvárajú energiu. Nesmieme zabúdať sústrediť sa na doplnky spojené s obnovou génov, ktoré súvisia s funkčnosťou mitochondrií – bunkovou továrňou na energiu. Skutočne to pomôže reštartovať mozog a zlepšiť energiu na dlhú trať. Ak zistíte, že strácate pozornosť, máte problémy so sústredením, dajte si pauzu. Možno vás krátka prechádzka nabije energiou a naštartuje vaše myslenie.

  1. Rovnováha medzi pracovným a súkromným životom

Pochopenie toho, ako riadiť a integrovať svoju prácu a osobný život, môže byť veľmi prospešné z hľadiska vašej produktivity. Keď sa uistíte, že ste prítomní vo svojom osobnom živote a robíte veci, ktoré vás uvoľňujú a ktoré vás bavia, je ľahšie začať pracovať s vysokou úrovňou energie.

  1. Obklopte sa pozitívnymi ľuďmi

Jedným z najlepších spôsobov, ako vypadnúť z pozitívnej novoročnej energie, je obklopiť sa ľuďmi s negatívnym prístupom. Pesimizmus môže byť ako vírus, ak sa nerieši včas. Ak členovia vášho tímu alebo ľudia vo vašej sieti fungujú na základe negativity, izolujte to, opravte alebo odstráňte. Rozhodne sa od toho dištancujte. Negativita spomaľuje alebo zastavuje vašu energiu. Pre každého, dokonca aj pre generálneho riaditeľa, je ľahké začať pociťovať únik energie. Uistite sa, že idete pozitívnym smerom. Pestovanie a udržiavanie optimistického osobného vnútorného kruhu je nevyhnutné. Sú to ľudia, ktorí vás pozdvihnú a povzbudia a vy urobíte to isté pre nich. Je čas zostať nabitý.

  1. Zostaňte k sebe láskaví

Niekedy sa môžeme zamotať do každodennej práce. Je našou zodpovednosťou dodržiavať termíny, dodržiavať predpisy a zabezpečiť spokojnosť zamestnancov a zákazníkov. Na konci dňa sme všetci ľudia a prestávky sú potrebné. Pozrite sa na to, čo robíte, je to absolútne nevyhnutné, dá sa to delegovať, nájdite spôsoby, ako riadiť svoju prácu, aby ste si mohli oddýchnuť. Niekedy „to“ môže počkať. Naplánujte si v kalendári čas na obed, prechádzky, kúpeľné dni alebo iné aktivity. Keď sa vrátite, práca vás neminie.

Vezmite svoj rok tempom, ktoré je pre vás a vašu spoločnosť vhodné, a budete mať istotu, že budete mať až do decembra vysokú energiu a vysokú produktivitu.

Takže v tomto novom roku vynaložte všetko úsilie, aby ste boli láskaví k sebe a svojej spoločnosti. Oslávte svoj úspech. Keď sa obzriete späť, pravdepodobne ste dosiahli viac, ako ste si mysleli.

Zdroj: wbec-pacific.org

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Využite novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Email zasielame raz za 7 dní.

 

 

Copyright ©2023 Zdravie, krása & úspech - www.imunita-krasa.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk